Спеціальні стенди для дітей

Спеціальні стенди для дітей


Кожен з вас напевно навчався в школі. Природно, що ви пам'ятаєте всі стенди для школи, дошки, а також інші навчальні матеріали, які висіли на стінах в кабінетах. Багато з них вже давно застаріли.

По-перше, на перервах діти вискакують з кабінетів і відправляються в коридор. Там вони бігають, стрибають, всіляко відпочивають від занять. Але, коли звучить дзвінок, вони повинні відразу ж зайти в кабінет, так як це сигнал початку занять. Нам здається, що найактуальніше було б розміщувати важливі плакати в коридорі.

По-друге, там діти проводять не так багато часу, але зате їх ніхто не відволікає. На уроці ж вони повинні дивитися на вчителя. Може бути, це і правильно, ось тільки навіщо тоді всі ці плакати на стінах, які зовсім не привертають уваги учнів?

Також варто зрозуміти, які плакати і стенди для дітей можуть бути актуальними, а від яких краще позбутися. Припустимо, що стенд з правил дорожнього руху є актуальним для дітей будь-якого віку. Але, тільки дітвора з молодших класів не впевнена в правильності своєї поведінки на дорозі або пішохідному переході.

Всі інші діти, які відносяться до старших класів, можуть бігати через дорогу без труда, так як вони прекрасно розуміють, як рухається автомобіль, скільки у них є часу і де найкраще переходити дорогу. Тобто, інформація на стендах повинна бути не тільки повчальною, вона ще й повинна підходити під вік учня і його інтелект.

У всіх школах діти займаються на перших поверхах. Купіть в магазині тематичні плакати для них. Ми впевнені, що діти по кілька разів будуть підходить до них, розглядати, читати інформацію, яка там написана і т.д. Можна також встановити плакати в кабінеті і влаштувати по ним невеличкий іспит.

Всі діти повинні будуть відповісти на стандартні запитання, які зображені на стендах. Якщо дитина відповіла правильно, значить інформацію вже запам'ятали і нікуди з голови вона не дінеться.