Косметика для проблемної шкіри обличчя Vichy


Проблемна шкіра, як ніяка інша, потребує максимально якісного догляду. Тут потрібно підійти з усією відповідальністю до вибору косметичних засобів для очищення, зволоження, тонізації.

Косметика для проблемної шкіри обличчя Vichy

Засоби для жирної шкіри обличчя повинні бути максимально легкими, але ефективними. Крем для жирної шкіри www.vichy.ua/Потреби/Проблемна-та-жирна-шкіра/ps2943.aspx та інші засоби - це перевірені часом і користувачами в різних куточках світу продукти, які допоможуть Вам позбутися різних проблем, пов'язаних з надмірним виробленням шкірного жиру.

Чому можна довіряти косметиці Vichy?

Компанія Vichy протягом багатьох років займається виробництвом косметичних засобів для жінок і чоловіків. Вони спрямовані на лікування найрізноманітніших проблем, пов'язаних з епідермісом: сухість, жирність, висипання, почервоніння.

Історія бренду почалася в далекому 1931 році, коли в місті Віші, розташованому у Франції в одному вулканізованому районі, зустрілися двоє людей. Один з них був доктором Аллером, який активно вивчав в своїх лабораторіях цілющі властивості високомінералізованої термальної води.

До нього прийшов за допомогою Жорж Герен - менеджер парфумерної компанії. У чоловіка була серйозна травма ноги, яка довго не заживала. Доктор Аллер настійно порекомендував протирати уражену ділянку термальною водою з певного джерела. І результат не змусив себе довго чекати - рана швидко затягнулася.

Так ці дві людини вирішили створити свою косметику для жінок. До того ж креми виготовлялися з урахуванням типу дерми, а це значно полегшувало життя кожної представниці прекрасної статі.

Сьогодні незмінним залишається тільки висока якість кожного продукту і термальна вода, яка є головним інгредієнтом практично всієї продукції Vichy. Косметичні засоби від прищів теж містять цю воду, тому що вона заспокоює висипання і відновлює захисні функції дерми.

Як доглядати за проблемною шкірою?

Сьогодні Vichy пропонує найрізноманітніші засоби для проблемної шкіри обличчя. До них відносяться такі засоби для проблемної шкіри із серії Normaderm:

  • гель для глибокого очищення дерми. Очищення - важливий етап в догляді за будь-яким типом дерми. Жирний епідерміс схильний до появи висипань і запалень, якщо його погано очищати. Даний засіб дозволить шкірі дихати, очистить пори;
  • зволожуючий флюїд. Навіть жирній дермі необхідне зволоження. Цей крем для жирної шкіри дуже легкий, швидко вбирається і не залишає жирного блиску;
  • тонік. Після очищення необхідно підготувати дерму до подальшого нанесення засобів. Тонік очистить шкіру від залишків забруднень і зволожить її;
  • засіб для очищення 3 в 1. Поєднує в собі дії засобу для чищення, маски і скрабу;
  • денний крем для проблемної шкіри обличчя. Допоможе впоратися із запаленнями і розширеними порами, прибере жирний блиск і поверне рівний тон шкірі.

Також не варто забувати про маски для обличчя - в даному випадку відмінно підійде мінеральна маска з глиною для очищення пір. Протягом дня можна періодично зволожувати і заспокоювати дерму термальною водою Vichy.