Дієта, фітнес чи апаратна корекція фігури?

Дієта, фітнес чи апаратна корекція фігури?


У здоровому тілі здоровий дух! Однак, дотримуючись сучасних законів краси, відому приказку треба змінити. У гарному та підтягнутому тілі – запорука привабливості та успіху! Але як отримати фігуру своєї мрії? Який спосіб схуднення вибрати: дієту, заняття спортом чи апаратну корекцію фігури? Ці питання ставлять мільйони жінок у всьому світі. На такі питання детальніше можна знайти відповіді в жіночому онлайн-журналі Beauty HUB. А ми, в свою чергу, спробуємо відповісти на них в цій публікації.

По-перше, жоден з методів боротьби із зайвою вагою та целюлітом не буде ефективним сам по собі. Тільки комплексне вирішення проблеми може призвести до позитивних та стійких результатів. Однак нехірургічна корекція фігури та схуднення – це абсолютно різні процеси, які дають різні за швидкістю та ефективності результати.

Дієта - це найулюбленіший метод радикального схуднення. Іноді, помітивши 5-6 зайвих кілограмів, ми одразу позбавляємо себе солодкого, борошняного, смаженого, а іноді й взагалі всього, залишаючи для організму лише пару літрів води на день. Зайве говорити, що останній метод схуднення навряд чи принесе користь здоров'ю. Їсти треба, але їсти треба правильно. Про раціональне харчування написані тисячі книг, але пам'ятайте: дієтичний коктейль на сніданок і овочевий салат на вечерю не принесуть результатів, якщо ви проводитимете весь свій час на улюбленому дивані.

Тому в комплексі з дієтичним харчуванням фізичні навантаження просто необхідні. Не треба виснажувати себе 4-годинними тренуваннями у спортивному залі щодня, достатньо кількох хвилин бігу чи плавання, щоб ваша шкіра виглядала здоровою, а м'язи підтягнутими. Але пам'ятайте, якщо півгодинний біг на стадіоні ви завершите смачним тістечком, то м'язи аж ніяк не будуть у тонусі.

Однак, буває і таке: більше місяця ви сидите на дієті, займаєтеся спортом, але виглядати краще ви не стали: шкіра, як і раніше, в'яла, целюліт нікуди не подівся, а жир пішов з обличчя і грудей, а на животі і попі залишився. Не впадай у відчай! Продовжуйте вести здоровий спосіб життя, але за допомогою придбання привабливих форм зверніться до фахівців з апаратної корекції фігури.

Сьогодні відомі десятки різних методик нехірургічної корекції фігури. Найпопулярнішою процедурою є LPG-масаж, при якому спеціальними роликами відбувається розминання жирової та сполучної тканини. В результаті процедури відбувається посилення мікроциркуляції у підшкірних шарах і починається природне розщеплення жирів.

Для процедури підтяжки шкіри використовують RF-ліфтінг. Під впливом електромагнітних хвиль шкірні покриви прогріваються, і внаслідок природного натягу шкірних волокон з'являється ефект ліфтингу.

Як і раніше, популярними залишаються приємні процедури гідромасажу та різних обгортань, які використовуються для підвищення тонусу шкіри, а також для розщеплення жирових тканин.

Який би спосіб апаратного впливу ви не вибрали, пам'ятайте, що ніхто не скасовував помірні фізичні навантаження та правильне харчування!