Чому власники сайтів обирають віртуальний хостинг

Чому власники сайтів обирають віртуальний хостинг


Серед усього розмаїття різних видів хостингу віртуальний хостинг доводиться до смаку багатьом веб-майстрам, веб-розробникам, старапам і власникам малого бізнесу. Це один з найпопулярніших типів веб-хостингу. Однак варто зазначити, що shared-хостинг підійде не всім користувачам. Перш ніж ви приймете остаточне рішення стосовно того, замовляти цю послугу чи ні, спочатку слід розібратися в її суті, перевагах та недоліках.

Віртуальний хостинг - це коли один фізичний сервер і його ресурси розподіляються між декількома користувачами. Кожному користувачеві на загальній хостинговій платформі виділяється обмежена кількість ресурсів сервера, наприклад, таких як дисковий простір, трафік, облікові записи FTP, бази даних і облікові записи електронної пошти і т.д. Shared-хостинг має цілу низку переваг, якими можуть скористатися компанії і приватні особи, обравши цю послугу.

Легкість в управлінні

Віртуальний хостинг дуже простий в експлуатації, навіть новачки без досвіду роботи з хостингом повинні з ним впоратися. Користувачам не потрібно налаштовувати сервер самостійно, що необхідно в разі використання VDS або виділеного сервера. З shared-хостингом провайдери самі виконують всі необхідні налаштування на сервері, встановлюють і оновлюють все необхідне програмне забезпечення. Вони також будуть займатися моніторингом сервера, щоб уникати простоїв і виправляти проблеми в безпеці.

Незначні витрати

Віртуальний хостинг - це найдешевше рішення для хостингу. З цією послугою вам доведеться сплачувати плату лише за невелику частину сервера, що досить вигідно, так як, наприклад, якщо ви замовите виділений сервер, але у вас немає чим його заповнити, то все інше місце буде просто простоювати, а платити доведеться за всю машину.

Боротьба з хакерами і DDOS-атаками лягає на плечі провайдера

Якщо говорити про слабкі сторони цього виду хостингу, то на віртуальному хостингу в роботі вашого сайту можуть виникати проблеми через сусідські ресурси. Також можна відзначити обмеженість можливості змінювати існуючі налаштування і відсутність можливості встановлювати власне ПЗ. Звичайно, для великих проектів цей хостинг є не кращим варіантом, їм його ресурсів буде замало. Але ось для невеликих веб-ресурсів, відвідуваність яких буде так само невелика, віртуальний хостинг може стати найкращим рішенням серед хостинг-послуг.

Джерело: www.web-project.biz